JEDEME BEZ OMEZENÍ

Vážení zákazníci,

nyní je naše kamenná prodejna otevřena v čase 8 - 17, pondělí - pátek.

Můžete využít možnost osobního odběru, také dopravu přes Geis a Zásilkovnu. Dobírky u dopravce je nyní možné uhradit pouze kartou.

Děkujeme za pochopení, přejeme všem pevné zdraví.

Kave Footwear & Mr. Coffee 

Kave Footwear And Mr  Coffee Zlin

To, co jeden bezmyšlenkovitě vyhodí do koše, pro druhého může představovat materiál na výrobu něčeho nového. Vytvořit něco smysluplného a jedinečného bez zbytečného vyhazování, ukázat nový směr a způsob myšlení a zároveň navázat na tradiční výrobu. To se přesně daří značce Kave Footwear a Evě Klábalové, která stojí za tímto fantastickým projektem. 

Nedávno jsme byly osloveni touto mladou dámou se super nápadem. Ručně šité boty z kávy (tedy ne jenom z kávy :) ). Cože? To jako jak? Vlastně vcelku jednoduše. Lógr z kávy, který většinou skončí v koši nebo občas u někoho na zahrádce, tentokrát skončil jako součást podešví bot, které se šijí v tradiční továrně na boty ve zlínském Svitu. Ostatně podívejte se na video, ať máte lepší představu, je to opravdu super. 

My máme skvělý pocit, že jsme se mohli stát součástí tohoto skvělého projektu, zvlášť v dnešní době, kdy je téma zbytečného vyhazování, recyklace a znečišťování životního prostřední velmi aktuální. 

Pokud tedy od holek objednáte jejich super boty z této edice, budete vědět, že byly vyrobeny z kávy Colombia a El Salvador Finca Santa Matilde od Mr. Coffee.
Ještě jednou za spolupráci děkujeme Evě Klábalové a Lucce Trejtnarové. 


Zboží v košíku celkem:

${ updatedTotal }

ⓘ Nakupte ještě za ${ cartSubtotal } Kč a máte dopravu zdarma!

Nákup nad 2000 Kč. Dopravu máte zdarma!

MR. COFFEE,
pražírna a prodejna kávy,
Tř. Tomáše Bati 201/8
Zlín, 760 01

Otevírací doba:
po-pá: 8:00 - 17:00

Rychlý kontakt