JEDEME NA CHVILKU PRYČ

Vážení zákazníci,
z důvodu dovolené budeme všechny e-shopové objednávky vyřizovat od 15.7.2024.
Děkujeme za pochopení a přejeme Vám krásné léto.


Takže kdo vůbec jsme 
a kdo stojí za MR. COFFEE?

Jsme rodinná firma, která v průběhu let prochází svým vývojem.
Ke kávě jsme přičichli při cestování po světě a největší školou pro nás byla několikaletá praxe v Londýně, kde jsem se naučili řemeslu. Po přestěhování zpět do Zlína jsme na podzim roku 2013 otevřeli vlastí kavárnu s jasným cílem: přinést do Zlína kvalitní kávu. Úkol to byl nelehký a začátky naší cesty nebyly jednoduché. Nicméně se nám potvrdilo, že kvalitní produkt si své zákazníky vždycky najde.

Základním kamenem naší filosofie je kvalita a osobní přístup. S našimi zákazníky se vždy rádi seznámíme osobně. Ať už s těmi, kteří si k nám přijdou na rychlou kávu po cestě do práce, tak samozřejmě s našimi odběrateli pražené kávy. - Zuzana Rencz

Při provozování kavárny nás ale začaly svrbět ruce. Chtěli jsme se dostat hlouběji do kávového světa a více se přiblížit surovině jako takové. Přirozeným krokem potom bylo otevření naší vlastní pražírny kávy v srpnu roku 2014. Poštěstilo se nám vše poskládat dohromady, takže kavárna s pražírnou a prodejnou kávy jsou hezky pohromadě na jednom místě. Naši zákazníci tedy mohou kávu vyzkoušet, podívat se na pražení a ihned si odnést sáček zrnkové kávy i domů.  

Rádi spolupracujeme s podobně smýšlejícími lidmi, kteří se spíš soustředí na kvalitu výsledného produktu než na kvantitu a objem. Naši praženou kávu dodáváme do kaváren, obchůdků, kanceláří, lidem do práce, … Máte-li zájem a chcete se dozvědět informace o případné spolupráci, neváhejte se na nás obrátit. Stavíme na dlouhodobé spolupráci a preferujeme, pokud lidé s naší kávou umí pracovat. Nejen s tím Vám dokážeme pomoci.  


Kvalita naší kávy je pro nás tou nejlepší vizitkou.

Reklamní plochy kupujeme zřídka. Preferujeme, když lidem káva chutná a doporučí si ji mezi sebou. V naší prodejně kávy naleznete pouze 100% arabiky (i ve směsích na espresso). 

Naše nabídka kávy čítá kolem 12 druhů výběrových arabik. Některé kávy máme v nabídce celoročně, některé druhy se obměňují. U každé z nich se vždy snažíme zachovat její chuťový profil. Některým arabikám více vyhovuje tmavé pražení, u jiných zvolíme střední stupeň a vždy u nás najdete i světle pražené kávy. Ty se většinou řadí k těm nejkvalitnějším a doporučujeme je na alternativní přípravy. Jde nám o to, abychom u káv zachovali jejich charakteristickou chuť a vždy z nich dostali jen to nejlepší. Jsme rádi, když naši zákazníci společně s námi mohou vyzkoušet bohaté chutě, které nám různé kávy nabízí.  Chcete s námi spolupracovat i vy? 

Není problém. Rádi se s vámi potkáme a připravíme takové řešení, které bude splňovat všechny vaše požadavky. 

a pojďte objevovat kouzlo kávového světa s námi!
zpět nahoru