JEDEME NA CHVILKU PRYČ

Vážení zákazníci,
z důvodu dovolené budeme všechny e-shopové objednávky vyřizovat od 15.7.2024.
Děkujeme za pochopení a přejeme Vám krásné léto.


MR. COFFEE V NOVÉM

Od ledna 2019 nás najdete v nové prodejně na Školní ulici ve Zlíně!

Najdete zde pražírnu s prodejnou kávy a připravujeme také kávy s sebou. V prodejně kávy máme nyní rozšířený sortiment příslušenství. Najdete u nás ruční mlýnky na kávu, moka konvičky, V60, chemexi, filtry a další… S radostí Vám poradíme se správným výběrem kávy a její přípravou, ať z každého zrnka dostanete to nejlepší. 

A samozřejmě u nás najdete skvělou kávu, na kterou jste zvyklí. Pražíme přímo před Vašima očima na naší zbrusu nové pražičce, která nám dělá velkou radost. 

Naše hodnoty 

jako kvalitu, čerstvost kávy, vyškolený personál a osobní přístup tímto posouváme zase o stupínek výš.
Budeme rádi, když nás přijdete navštívit. 


A CO JSME
VLASTNĚ DĚLALI
PŘED TÍM?


Dsc 1209

Kavárnu Mr. Coffee (původní název byl Kavárna v kostce) jsme otevřeli v říjnu roku 2013 na Soudní ulici v centru Zlína. Po několikaletých zkušenostech s přípravou kávy a provozem kaváren v zahraničí jsme se rozhodli přenést naše zkušenosti do Zlína a otevřít zde vlastní kavárnu. Naším hlavním cílem je lidem připravit co nejlepší kávu. Snažíme se našim zákazníkům, ukázat, že káva je různorodá surovina, která má nepřeberné množství chutí a vůní. V naší kavárně nabízíme pouze 100% arabiky jasného původu. Kávu připravujeme na velmi kvalitním vybavení světově uznávaných značek, o které se dobře staráme a dopřáváme jim každodenní čištění a pravidelný servis.

Postupně jsme dospěli k závěru, že pokud našim hostům chceme přinést co nejkvalitnější produkt, musíme jít hlouběji do procesu a blíže ke zdroji. Přirozeným, ale nelehkým krokem bylo otevření naší vlastní pražírny v srpnu roku 2014. Pražírna se nacházela přímo pod naší kavárnou v centru Zlína.

Kávu pražíme v různých profilech, to znamená, že nepražíme pouze tmavě nebo světle. Vždy se snažíme, aby si každá jednotlivá káva zachovala své charakteristické chutě. Některé kávy se lépe hodí na alternativní přípravy, jiné lépe vyniknou na espressu. Vždy vám rádi poradíme s výběrem a správnou přípravou. V pražírně si zároveň můžete pořídit základní vybavení na domácí přípravu kávy. Kávy, které pražíme, vybíráme podle chuťových charakteristik tak, aby naše nabídka byla co nejširší a každý tak mohl potěšit své chuťové pohárky. Nabídka kávy se také mění podle sklizní. Každý region produkující kávu má jiná období sklizně, takže se naše kávy pravidelně obměňují. V kavárně máte vždy možnost ochutnat ze dvou našich káv, které se pravidelně obměňují. Pokud vám některá zachutná, můžete si ji ihned zakoupit vedle v obchodě a odnést domů.

S kávou pracujeme s láskou a respektem, který si zaslouží. Je třeba si uvědomit, kolik práce a kolik lidí je zainteresovaných do produkce kvalitního zrnka kávy, které u vás nakonec skončí v podobě lahodné kávy. Proto se z každého zrna snažíme dostat to nejlepší.
- Zuzana Rencz
zpět nahoru