Colombia Narino Saul Chavez Colombia Narino Saul Chavez Colombia Narino Saul Chavez

COLOMBIA NARINO

Saul Chavez
100% ARABICA
 Colombia Narino Saul Chavez  Colombia Narino Saul Chavez  Colombia Narino Saul Chavez  Colombia Narino Saul Chavez

Středně pražená arabika vhodná na zajímavé espresso i alternativní přípravy kávy. Můžete se těšit na vyvážené tělo s tóny tmavé čokolády a v dojezdu se objeví příjemná chuť ovoce připomínající borůvky a ostružiny. Další výběrová káva z pěstitelské oblasti Narino. 

238 Kč
MR. COFFEE - Colombia Narino Saul Chavez

Dozvědět se více o kávě COLOMBIA NARINO Saul Chavez

Tato čerstvě pražená zrnková arabika je výborným univerzálem, který se hodí jak na espresso, tak na alternativní přípravy. Na espressu je káva živá, s ovocnou aciditou ostružin, má ale zároveň dostatečně silné tělo a pěkně si sedne i do kombinace kávy s mlékem. Pokud zvolíme alternativní přípravy kávy, můžeme se těšit na vyváženou, přímočarou chuť se sladkostí borůvek a příjemnými tóny tmavé čokolády. 

Doporučujeme na espresso nebo alternativní přípravy:

Tato výběrová arabika pochází z farmy Saul Chavez, která se nachází ve známém pěstitelské oblasti Narino. Ta leží poblíž západního pobřeží Kolumbie a tento region je vyhlášený pro pěstování kávy vysoké kvality. Zároveň se jedná o velmi rozmanitou oblast plnou mikroklimat, kde se farmářům daří pěstovat kávy různorodých chutí. Můžeme to potvrdit i z vlastní zkušenosti. Tento rok jsme se rozhodli vyzkoušet několik arabik z Narino, pokaždé z jiné farmy a skutečně kvalita kávy a zároveň její rozmanitost je fantastická. 
V naší nabídce jsme již měli: 
Colombia Narino Alfonso Munoz 
Colombia Narino Alexander Armero


Farma Saul Chavez se nachází ve vyšší nadmořské výšce, 1 800 m n. m., což přispívá k pomalejšímu zrání kávových třešní. Obecné pravidlo zní, že čím vyšší nadmořská výška, tím vyvinutější chuťový profil výsledná káva má. Pěstují se zde odrůdy kávovníku Caturra a Castillo, typičtí zástupci kolumbijské produkce. Káva se zpracovává přímo na farmě, takže farmáři mají svou odrůdu celou dobu pod kontrolou. Zrna se zpracovávají mokrou metodou, kdy proces fermentace trvá 23 - 30 hodin a po důsledném mytí se káva suší po dobu 14 dní, dokud nedosáhne požadované vlhkosti 12 %. 


Proč kávu
od Mr. Coffee?

  • K objednávce nad 750 Kč Vám přibalíme 75 g výběrové arabiky zdarma
  • Záruka čerstvé a kvalitní kávy
  • Jsme rodinná pražírna
  • Kávu pražíme a balíme přímo v prodejně
  • Zachováváme chuťovou charakteristiku kávy
  • Kávu balíme do kvalitních sáčků s jednocestným ventilem

Dovolujeme si také doporučit ...

French Press
Bialetti Preziosa

French Press Bialetti Preziosa

Rychlá a jednoduchá příprava pomocí nerezového french pressu s logem vousatého panáčka značky Bialetti pro Váš každodenní šálek kávy. Lze využít i pro přípravu čaje.

599 Kč
Více informací

Moka konvička
Bialetti moka express

Moka konvička Bialetti moka express

Legendární moka konvička od firmy Bialetti pro přípravu malé silné kávy. Vhodná do každé kuchyně doma i na chalupě a prověřená desetiletími a miliony uživatelů. Použití možné na každý typ ohřevu kromě...

489 Kč
Více informací

Rhinowares
Ceramill

Rhinowares Ceramill

Jeden z nejkvalitnějších ručních mlýnku na trhu z australské dílny firmy Rhinowares. Skvělá volba na doma i na cesty, tento mlýnek se uplatní u každé přípravy kávy. Vysoce odolný a robustní společník,...

1 129 Kč
Více informací
Zboží v košíku celkem:

${ updatedTotal }

ⓘ Nakupte ještě za ${ cartSubtotal } Kč a máte dopravu zdarma!

Nákup nad 2000 Kč. Dopravu máte zdarma!

MR. COFFEE,
pražírna a prodejna kávy,
Tř. Tomáše Bati 201/8
Zlín, 760 01

Otevírací doba:
Po-pá 8-17
So 9-12

Rychlý kontakt