Colombia Narino Alfonso Munoz Colombia Narino Alfonso Munoz Colombia Narino Alfonso Munoz

Colombia Narino

Alfonso Munoz
100% ARABICA
 Colombia Narino Alfonso Munoz  Colombia Narino Alfonso Munoz  Colombia Narino Alfonso Munoz  Colombia Narino Alfonso Munoz

Čerstvě pražená arabika se středně silným tělem, sladkou chutí s tóny vanilky a karamelu. V šálku kávy vás čeká vyvážená acidita a šťavnatá, ovocná chuť. Tuto výběrovovou arabiku vypěstoval Alfonso Munoz na farmě La Loma v západní Kolumbii. 

215 Kč
MR. COFFEE - Colombia Narino Alfonso Munoz

Dozvědět se více o kávě Colombia Narino Alfonso Munoz

Po delší době se nám do nabídky vrátila Kolumbie z oblasti Narino a opět se můžeme těšit z výjimečné kávy. Toto zrno pochází z rukou farmáře Alfonsa Munoze, který vlastní malou farmu s názvem Finca La Loma, ležící v nadmořské výšce 1 800 m. n. m. V tomto výběru máme směs odrůd arabiky Cattura a Castillo. 
U této kávy jsme se rozhodli pro střední pražení, kde nejlépe vynikne příjemná sladkost a ovocná acidita. Tělo je sametově jemné a skvěle vyvážené. Na přípravu bychom zvolili espresso, ale určitě se nemusíte bát ani alternativních příprav, tato káva má co nabídnout. 
Zpracování kávy mokrou metodou zde probíhá tradičním způsobem. Farmáři ručně odstraňují slupky kávových třešní a poté se plody fermentují v betonových nádržích po dobu 24-30-ti hodin. Následné promývání probíhá v oddělené nádrži a poté se zrna sušší na postelích nebo terasách po dobu 8-16 dní. 


Dovolujeme si také doporučit ...

Clever
Dripper

Clever Dripper

Rychlá a nenáročná příprava filtrované kávy s vynikajícím výsledkem. Kombinuje výhody french pressu (silnější tělo) a Haria V60 (čistá, jasná chuť). Ideální na 2 šálky lahodné kávy. Vhodná metoda...

390 Kč
Více informací

French Press
Bialetti Preziosa

French Press Bialetti Preziosa

Rychlá a jednoduchá příprava pomocí nerezového french pressu s logem vousatého panáčka značky Bialetti pro Váš každodenní šálek kávy. Lze využít i pro přípravu čaje.

599 Kč
Více informací

Hrnek na espresso Mr. Coffee s podšálkem

Hrnek na espresso Mr. Coffee s podšálkem

Kvalitní silnostěnný hrnek na espresso Ancap Palermo s podšálkem. Logo Mr. Coffee je umístěno na jedné straně hrníčku, na uchu je nápis Mr. Coffee. Hrníček je vhodný pro servírování espressa. Vhodný...

300 Kč
Více informací
Zboží v košíku celkem:

${ updatedTotal }

MR. COFFEE,
pražírna a prodejna kávy,
Tř. Tomáše Bati 201/8
Zlín, 760 01

Otevírací doba:
Po-pá 8-17
So 9-12

Rychlý kontakt