Colombia Narino Alexander Armero Colombia Narino Alexander Armero Colombia Narino Alexander Armero

Colombia Narino

Alexander Armero
100% ARABICA
 Colombia Narino Alexander Armero  Colombia Narino Alexander Armero  Colombia Narino Alexander Armero  Colombia Narino Alexander Armero

Sladká arabika se sametovým tělem a vyváženou aciditou. V šálku kávy ucítíte živou chuť pomerančů, karamelové tóny a silné tělo. Na přípravu doporučujeme french press, moka konvičku nebo clever dripper a pokud oceníte zajímavější chuť kávy, určitě můžete vyzkoušet i do kávovaru na espresso. 

238 Kč
MR. COFFEE - Colombia Narino Alexander Armero

Dozvědět se více o kávě Colombia Narino Alexander Armero

Tuto arabiku jsme zkoušeli v několika pražících profilech a nakonec zvítězil zlatý střed. V kávě cítíme živou aciditu s nádechem pomerančů, doprovází ji příjemná sladkost karamelu. Celkově má tato káva silnou, hutnou chuť, která bude výraznější při přípravě espressa. Na filtrovaných kávách se chutě více rozloží a nám přišla tato varianta o něco příjemnější. Vhodnou přípravou u této kávy může být i moka konvička, french press  nebo clever dripper (chytráček).   

Další výběrová arabica ze známé pěstitelské oblasti Narino, kterou jsme pro Vás vybrali. Tento region má výrazný potenciál pro pěstování káv s ovocnou chutí, výraznější aciditou a hutnou, silnou chutí. 
Tuto konkrétní kávu vypěstoval na své malé farmě Alexander Armero. Jeho pole s kávovníky se nachází ve vyšší nadmořské výšce 1 870 m n. m. Jeho farma je vybavena prostory na sušení aktuální sklizně, která je tak chráněna před deštěm. V této oblasti jsou také běžné nižší teploty, než je pro kávovníky zvykem. To přispívá k delšímu času sušení kávových třešní, konkrétně u této sklizně se káva sušila po dobu 16-ti dní. Tato prodloužená doba sušení přispívá k větší hustotě kávových zrn, která tak vydrží déle čerstvá. Alexander Armero na své farmě pěstuje odrůdy kávovníku Caturra a Colombia. Třešně se zpracovávají promytou metodou. 


Proč kávu
od Mr. Coffee?

  • Záruka čerstvé a kvalitní kávy
  • Jsme rodinná pražírna
  • Kávu pražíme a balíme přímo v prodejně
  • Zachováváme chuťovou charakteristiku kávy
  • Kávu balíme do kvalitních sáčků s jednocestným ventilem

Dovolujeme si také doporučit ...

Clever
Dripper

Clever Dripper

Rychlá a nenáročná příprava filtrované kávy s vynikajícím výsledkem. Kombinuje výhody french pressu (silnější tělo) a Haria V60 (čistá, jasná chuť). Ideální na 2 šálky lahodné kávy. Vhodná metoda...

390 Kč
Více informací

Filtry Moccamaster
V4 100

Filtry Moccamaster V4

Velmi kvalitní papírové filtry Moccamaster s rovným dnem na jednorázové použití pro přípravu filtrované kávy. Balení obsahuje 100 ks.

79 Kč
Více informací

Hario V60
Drip Decanter

Hario V60 Drip Decanter

Zde máte vše pěkně pohromadě. Ekonomická příprava filtrované kávy z dílny japonského mistra – firmy Hario. Plastový držák papírových filtrů a skleněný dekantér s elegantním silikonovým páskem.

520 Kč
Více informací
Zboží v košíku celkem:

${ updatedTotal }

ⓘ Nakupte ještě za ${ cartSubtotal } Kč a máte dopravu zdarma!

Nákup nad 2000 Kč. Dopravu máte zdarma!

MR. COFFEE,
pražírna a prodejna kávy,
Tř. Tomáše Bati 201/8
Zlín, 760 01

Otevírací doba:
Po-pá 8-17
So 9-12

Rychlý kontakt