AKCE NA PROSINEC

U objednávek nad 750 Kč od nás dostanete 75 g výběrové kávy zdarma
U objednávek nad 1 000 Kč od nás máte dopravu zdarma
Garance doručení do Vánoc u objednávek do 16. 12. (při platbě přes Gopay nebo na dobírku)

Burundi Kagoma Kirezi Burundi Kagoma Kirezi Burundi Kagoma Kirezi

BURUNDI

Kagoma Kirezi
100% ARABICA
 Burundi Kagoma Kirezi  Burundi Kagoma Kirezi  Burundi Kagoma Kirezi  Burundi Kagoma Kirezi

Citrusově ovocná 100% arabica vhodná na alternativní přípravy. Vybalancovaná chuť, s jemným zakončením se šťavnatou sladkostí. Tato světle pražená káva pochází z Burundi z oblasti Kirezi, ve volném překladu "krásná věc". 

225 Kč
MR. COFFEE - Burundi Kagoma Kirezi

Dozvědět se více o kávě BURUNDI Kagoma Kirezi

Kvalitní zrnková arabika, kterou doporučujeme na alternativní přípravy. Pro tuto kávu jsme zvolili světlý profil pražení, tak aby se co nejvíce zachovala její chuťová charakteristika. Potěšila nás ovocně sladká chuť, kterou zároveň doplňuje poměrně výrazná acidita s nádechem grepů. Káva má vyvážené tělo a hezky vybalancované, přímočaré tóny. Druhá výběrová arabika, kterou jsme letos z této oblasti  Burundi ochutnali. Věříme, že Vám zachutná stejně jako nám. 

Pro tuto kávu vyzkoušejte některou alternativní přípravu:Tato výběrová káva pochází z mycí stanice Kagoma, která leží v provincii Ngozi, kousek od jižní hranice Burundi. Kagoma, společně s dalšími 4 stanicemi z této oblasti, spadá pod organizaci Greenco, která svým zaměstnancům, spolupracovníkům a pěstitelům zajišťuje sazenice, hnojiva, vzdělávací programy a další výhody. Tato organizace podporuje dlouhodobě udržitelné pěstování kávy a důrazně prosazuje pěstování kvalitní kávy (v roce 2017 byly čtyři z pěti těchto mycích stanic oceněny v soutěži Cup of Excellence). Mycí stanice Kagoma leží na severní hranici Burundi ve zmíněné oblasti Ngozi. Do této stanice dopravují svou úrodu místní producenti, jejichž kávové farmy jsou rozesety v okolních vysokých kopcích v nadmořských výškách 1600 - 1800 m n. m. Stanice je umístěna v nižší výšce než okolní farmy a je pro farmáře dobře přístupná. Tato oblast je známá pro svůj výrazný potenciál pro pěstování kávy vysoké kvality. Má vše, co kávovníky vyžadují: na živiny bohaté půdy, v období růstu dostatek dešťových srážek a optimální teploty 18 °C - 25 °C, v závislosti na konkrétní nadmořské výšce. 


Proč kávu
od Mr. Coffee?

  • K objednávce nad 750 Kč Vám přibalíme 75 g výběrové arabiky zdarma
  • Akce na prosinec: doprava zdarma u objednávek nad 1 000 Kč 
  • Záruka čerstvé a kvalitní kávy
  • Jsme rodinná pražírna
  • Kávu pražíme a balíme přímo v prodejně
  • Zachováváme chuťovou charakteristiku kávy
  • Kávu balíme do kvalitních sáčků s jednocestným ventilem

Dovolujeme si také doporučit ...

Aeropress

Aeropress

Optimální společník na cesty. Skladný, lehký, nerozbitný, snadno se čistí, přitom schopný připravit velmi kvalitní kávu prakticky kdekoliv. Oceníte také velmi čistou chuť...

810 Kč
Více informací

Chemex

Chemex

Vynikající filtrovanou kávu, kterou získáte pomocí Chemexu, prostě musíte vyzkoušet. Pro posezení s rodinou nebo přáteli je to optimální varianta. Krásný funkční design a jednoduchá příprava. Užijete si kávu se...

1 290 Kč
Více informací

Filtry
pro Chemex

Filtry pro Chemex

100 ks papírových nebělených filtrů pro přípravu kávy pomocí chemexu velikosti 6-10 šálků.

295 Kč
Více informací
Zboží v košíku celkem:

${ updatedTotal }

ⓘ Nakupte ještě za ${ cartSubtotal } Kč a máte dopravu zdarma!

Nákup nad 1000 Kč. Dopravu máte zdarma!

MR. COFFEE,
pražírna a prodejna kávy,
Tř. Tomáše Bati 201/8
Zlín, 760 01

Otevírací doba:
Po-pá 8-17
So 9-12

Rychlý kontakt